Wieszaki na spodnie

e_sprangsk_byxh

Obecne kształty i fasony spodnie zawdzięczają wiekom ewolucji. Każdy w nich chodzi, chociaż drażni nas konieczność ich prasowania. Jak można tego uniknąć? Odpowiedzią są wieszaki systemowe elfa. To właśnie dzięki nim wszystkie pary spodni będą zawsze na swoim miejscu.

wieszaki na spodnie

Historia spodni jest bogata i burzliwa jak historia świata. Przez bardzo długi czas były postrzegane jako ekstrawaganckie lub nawet barbarzyńskie. Minęły wieki, zanim pojawiły się na salonach. Jednak kiedy już podbiły serca arystokracji, modowe eksperymenty i dekoracje rozpoczęły się na dobre. Stopniowo i powoli zmieniała się też długość spodni. W średniowieczu i renesansie przeważnie noszono szorty łączone z pończochami. Później przedłużono je do kolan – krótkie culottes królowały w epoce baroku, natomiast długie spodnie wprowadzono dopiero prawem Rewolucji Francuskiej. Świat spodni doczekał się kolejnej rewolucji dopiero w wiele lat później, gdy spodnie zaczęły nosić kobiety. Dzisiaj ten “typowo męski strój” króluje w większości szaf – zarówno damskich, jak i męskich, niezależnie od wieku i stylu właściciela. Niezależnie od tego, do kogo należą, jest jeden niezawodny sposób na ich przechowywanie. To systemowy wysuwany wieszak na 6 lub 10 par spodni, który jest pomysłem szwedzkiej firmy elfa.

wieszaki na ubrania

System szwedzkiej firmy Elfa jest wyjątkowo nowatorskim rozwiązaniem w zakresie przechowywani, a jego niewątpliwą zaletą jest możliwość samodzielnego montażu. Również samodzielnie możesz zaprojektować wyposażenie swojej garderoby, dowolnie wybierając i komponując ze sobą elementy podstawowe, takie jak wieszaki, półki i kosze. Z myślą o spodniach zaprojektowano specjalne wieszaki, które przypominają grzebień. W prostokątnej ramie o szerokości 45 cm lub 60 cm znajduje się odpowiednio 6 i 10 drążków. Każdy drążek  przeznaczony jest dla jednej pary spodni. Dzięki temu wyprasowane spodnie są skutecznie chronione przed zgnieceniem i gotowe do założenia w każdej chwili. Dodatkowo, dzięki wbudowanym prowadnicom, wieszaki mogą być wysuwane do przodu – tak, by każda para była dobrze widoczna.

Wieszaki elfa

Systemowe rozwiązanie dla spodni, czyli wieszaki elfa, udostępniono w dwóch wariantach designerskich. Funkcjonalne elfa Classic o szerokościach 45 i 60 cm są dedykowane dla amatorów minimalizmu. Koneserzy luksusu i bardziej wymagający Klienci docenią natomiast na pewno produkty z prestiżowej, łączącej drewno z metalem linii elfa Décor – o szerokości 60 cm, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: bieli, orzecha i brzozy.

Wieszaki na spodnie

System elfa doskonale sprawdza się niezależnie od tego, jakie fasony królują  w Twojej szafie, o właściwe przechowanie w gotowości do założenia, najlepiej zadba elfa.

wieszaki na spodnie

Comments are closed.